ZUŠ Vratimov

ZUŠ Vratimov opět vítězně!

 

V lednu jsme vás informovali o soutěži ZUŠ v komorní hře, kterou v letošním školním roce vypsalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Z okresního kola, které se konalo 18. a 19. února v Ostravě postoupily hned tři naše soubory do kola krajského! Do Základní umělecké školy J. R. Míši v Orlové se 17. a 18. března 2016 sjely vítězné soubory okresních kol, aby bojovaly o vítězství v kole krajském. Dva flétnové soubory paní učitelky Radky Hanouskové získaly v kraji třetí a druhé místo a trubkový nonet ze třídy pana učitele Jiřího Tesaříka po vynikajícím výkonu dokonce vybojoval místo první – s postupem do ústředního celostátního kola! Naši úspěšní vítězové nebudou muset cestovat daleko, neboť ústřední kolo soutěže se koná ve dnech 6. a 7. května opět v Orlové.

Vynikající úroveň našich trumpetistů rovněž potvrdili v prestižní mezinárodní soutěži Pro Bohemia 2016 žáci Tomáš Grygar a Hana Viková, kteří v nabité konkurenci získali třetí a druhé místo! Více informací o soutěži PRO Bohemia 2016 naleznete zde.

Všem našim úspěšným žákům gratulujeme a držíme palce do budoucna! Jsme přesvědčeni, že svými výkony přispívají nejen dobrému jménu naší školy, ale i celého města.

David Schreiber, zástupce ředitele

Tomáš Grygar

Tomáš Grygar

Hana Viková

Hana Viková

Minulé akce


Koncert pro Ukrajinu

28.4.2022 17:00 - 19:00
Další akce