Další absolventský koncert, tentokrát žáků z flétnové třídy paní učitelky Terezy Mrázové, klavírní třídy paní učitelky Zlatuše Havránkové, klarinetové třídy pana učitele Ondřeje Janči a klavírní třídy pana učitele Lukáše Marka, proběhl ve sňatkové obřadní síni v Paskově ve čtvrtek 14. května od 17 hodin.