Další absolventský koncert, tentokrát klavírní třídy paní učitelky Šárky Novotné, byl na programu ve středu 20. května od 17 hodin v obřadní síni Městského úřadu v Paskově. Zahrála vám absolventka I. cyklu Marie Podešvová a dvě absolventky II. cyklu – Berenika Nezvalová a Markéta Skybíková.
Jako hosty si přizvali pedagogy smyčcového oddělení Kamilu Bodnárovou, Janu Pohludkovou a Petra Vaňka. Jako hosté vystoupili také Lukáš Cielecký, Tereza Krausová, Mingyu Lee, Petra Šodková, Tereza Vaňková a Phuong Thao Vu.
Účinkujícím gratulujeme a děkujeme za krásný hudbou naplněný podvečer!