Ve středu 27. května proběhl v obřadní síni v Paskově další ze série absolventských koncertů. Své výkony tam předvedli Adéla Vyležichová (klavír) a Zuzana Gondeková (klavír) – obě ze třídy paní učitelky Martiny Střelcové, Adéla Dražinová (flétna) ze třídy paní učitelky Radky Cupalové a Tobiáš Harkut (pozoun) ze třídy pana učitele Martina Cupala.
Jako hosté vystoupili Adéla Grobařová, Markéta Skybíková a žesťový kvartet. O klavírní doprovod se postarala paní učitelka Šárka Novotná.
Velká gratulace ke skvělým výkonům! Níže najdete fotoohlédnutí za krásným podvečerem.