Dechové žesťové nástroje jste si mohli poslechnout na třídním koncertě, který se konal ve středu 3. června od 17 hodin v sále vratimovské ZUŠ.
Představili se na něm žáci a žačky pana učitele Jiřího Tesaříka, Romana Buchala a Martina Cupala. Klavírní spolupráci zajistila paní učitelka Šárka Novotná.
Gratulujeme všem ke krásným výkonům!